کلاس لیوان چینی و اهداف آن

کلاس لیوان چینی در این کلاس کودک همزمان با دو دست خود به فرمان مربی شروع به چیدن و جمع کردن لیوان( لیوان های خاص مخصوص این بازی که به صورت پک در بازار تهیه است) می کند.

چیدمان های لیوان و جمع کردن آن فرمول خاص خود را دارد. این کلاس برای گروه سنی ۵ سال و بالاتر مناسب است.

وسایل مورد نیاز کلاس: پک لیوان مخصوص و میز مناسب

فواید کلاس لیوان چینی:

  • افزایش دقت و تمرکز : یکی از مهم ترین فواید این کلاس افزایش دقت و تمرکز است چون در این کلاس هر دو دست درگیر هستند و در هر لحظه باید فعالیت مختص خود را انجام دهند و حتما باید کودک توجه کافی داشته باشد.
  • افزایش هماهنگی چشم و دست: چون تمام فعالیت این کلاس روی نحوه ی چیدن لیوان ها و جمع کردن آن ها است و نوع دست(چپ یا راست) بسیار مهم است در نتیجه مستقیم روی هماهنگی چشم و دست اثر گذار است.
  • سرعت عمل : یکی از مهم ترین آیتم هایی که در این کلاس تقویت می شود سرعت عمل است چون هر چه قدر بازه ی زمانی کمتری استفاده شود و سازه ی تمیز تری تحویل شود بهتر است.
  • تقویت فعالیت همزمان ۲ نیمکره مغز: معمولا در کودکان فعالیت یک نیمکره ی مغزی بیشتر است و این بازی باعث می شود هر دو نیمکره ی مغزی همزمان با هم کار کنند و باعث افزایش کارایی مغزی و کارایی دستان می شود.
  • تجسم فضایی: تقویت تجسم فضایی و نوع چیدمان در این بازی مطرح است چون نوع چیدمان لیوان ها باید طبق الگوی خاص خود باشد.

این کلاس دارای اثرات همه جانبه ای می باشد که در صورت تکرار و تمرین در منزل به سرعت اثرات خود را نشان خواهد داد.

مجموعه دنیای نوابغ برای گروه سنی ۵ سال به بالا این کلاس در نظر گرفته است که با متد خاص کودکان و مربیان کار آزموده مطلب به بچه ها و والدین منتقل می شود.

راحیل امینی

دنیای نوابغ

دسته: آموزش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام اینترنتی دوره های استعدادیابی

فرم ثبت نام دوره های استعدادیابی

  • (لطفا بر روی تلفن همراه خود واتساپ نصب باشد.)

مهدکودک و پیش دبستانی دنیای اندیشه(دنیای نوابغ)

1- بیش از هفت سال تجربه در زمینه استعداد یابی و خلاقیت با به کار گیری جدیدترین تکنیک های پژوهشی ، استعدادیابی و استعداد پروری با روش های به روز دنیا نظیر مونته سوری و……..

2-برگزاری انواع تست های هوش / استعدادیابی / خلاقیت برای تمامی گروه های سنی

3-پذیرش صبح و عصر در تمامی فصول

4-زیر نظر آژانس جهانی استعداد یابی WTA

5-آموزش برنامه نویسی  کامپیوتری برای کودکان /ربــاتـیـک/آزمــایـشگـاه/خلــاقیـت/نـجــوم/اوریـگـــامــی/ایــروبیـک/شـطـرنـج/مـوسیقـی/زبان انگلیسی /تئاتر/نقاشی خلاق/عکاسی/کـلـوپ بـازی و…

6-قبولی صدر صد در آزمون های ورودی مدارس مطرح شهر اصفهان مثل(امام صادق، سادات ، زکریا، محمد باقر، معصوم، امام علی، ولایت و غیره)

7–بهترین کانال قصه گویی در کشور

8-ایجادو تشکیل ” خیر کوچولو ” اولین خیریه ای در کشور  هست که اعضای آن را کودکان 3 تا 6 سال تشکیل می دهند

9- برگزاری کلاسهای گروه سنی 3-15 سال کلاس های ویژه استعدادیابی ، خلاقیت ، پژوهش در تابستان :اریگامی ، ایروبیک ، رباتیک ، فبک ، تکنولوژی فکر ، برنامه نویسی  کامپیوتری برای کودکان، تئاتر  ، حرکات موزون ، چرتکه ، سازه های ماکارونی ، شطرنج ، صنایع دستی ، عکاسی  ، موسیقی ، نقاشی ، نجوم ،  خلاقیت ، آشپزی ساده ، دوخت ساده ، کاردستی با اشیائ دور ریختنی

تماس با ما

شماره موبایل:

۰۹۱۳۹۱۹۶۴۰۰

ساعات کاری

شنبه – چهارشنبه : ۸ الی ۶ عصر

ایمیل

info@navabegh.org

اینستاگرام ما را دنبال کنید

ما را در آپارات دنبال کنید