استعدادیابی

آزمون های استعدادیابی

با شرکت نمودن در ازمون های استعدادیابی هلدینگ آتیه می توانید بر اساس ارزیابی های صورت گرفته شناخت خوبی از استعداد وتوانمندی فرزندتان به دست اورید .
این موسسه ارایه دهنده طرح ” از استعدادیابی تا استارت آپی ” و نماینده تست PDA یک تست انحصاری و بین المللی در زمینه استعدادیابی برای گروه های سنی ۱۱ سال به بالا و سازمانی می باشد هدف از این طرح این است که پس از استعدادیابی با استفاده از کارگاههای آموزشی فرزند شما را در راستای توانمندی خود به سمت راه اندازی کسب و کاری مناسب هدایت نموده که بعدا با تحصیل در رشته متناسب با آن کسب و کار مسیر موفقیت خود را سریعتر طی نماید.
این زمینه های کاری میتواند در گروههای علوم تجربی ، ریاضی و فیزیک و علوم انسانی و یا حتی رشته های فنی و حرفه ای و یا کار و دانش باشد این عمل باعث میشود تا فرزند شما در این مسیر جایگاهی که دیگران در میانسالی به دست خواهند اورد هم اکنون در زمان کمتری به دست اورد و در نتیجه از زندگی خود لذت و احساس رضایتمندی بیشتر داشته و از طرف دیگر نگرانی شما را برای آینده وی کاهش دهد.
در دنیای امروز ازمون و خطا دیگر معنایی نداشته و افراد باید بر اساس اصول علمی مسیری کوتاه تر و با دقت بیشتر را جهت خوشبختی انتخاب نمایند.
پس از انجام آزمونها گزارشات شما اماده بوده و مشاورین ما پس از بررسی برای ارایه گزارش با شما هماهنگ خواهند شد.
در انتها کار ما با نتیجه استعدادیابی فرزند شما تازه شروع شده و تا رسیدن به یک کارآفرین و یا یک ایده پردازخلاق همراه شما خواهیم بود.

فرم ثبت نام دوره های استعدادیابی

  • (لطفا بر روی تلفن همراه خود واتساپ نصب باشد.)

ثبت نام اینترنتی دوره های استعدادیابی

فرم ثبت نام دوره های استعدادیابی

  • (لطفا بر روی تلفن همراه خود واتساپ نصب باشد.)

مهدکودک و پیش دبستانی دنیای اندیشه(دنیای نوابغ)

1- بیش از هفت سال تجربه در زمینه استعداد یابی و خلاقیت با به کار گیری جدیدترین تکنیک های پژوهشی ، استعدادیابی و استعداد پروری با روش های به روز دنیا نظیر مونته سوری و……..

2-برگزاری انواع تست های هوش / استعدادیابی / خلاقیت برای تمامی گروه های سنی

3-پذیرش صبح و عصر در تمامی فصول

4-زیر نظر آژانس جهانی استعداد یابی WTA

5-آموزش برنامه نویسی  کامپیوتری برای کودکان /ربــاتـیـک/آزمــایـشگـاه/خلــاقیـت/نـجــوم/اوریـگـــامــی/ایــروبیـک/شـطـرنـج/مـوسیقـی/زبان انگلیسی /تئاتر/نقاشی خلاق/عکاسی/کـلـوپ بـازی و…

6-قبولی صدر صد در آزمون های ورودی مدارس مطرح شهر اصفهان مثل(امام صادق، سادات ، زکریا، محمد باقر، معصوم، امام علی، ولایت و غیره)

7–بهترین کانال قصه گویی در کشور

8-ایجادو تشکیل ” خیر کوچولو ” اولین خیریه ای در کشور  هست که اعضای آن را کودکان 3 تا 6 سال تشکیل می دهند

9- برگزاری کلاسهای گروه سنی 3-15 سال کلاس های ویژه استعدادیابی ، خلاقیت ، پژوهش در تابستان :اریگامی ، ایروبیک ، رباتیک ، فبک ، تکنولوژی فکر ، برنامه نویسی  کامپیوتری برای کودکان، تئاتر  ، حرکات موزون ، چرتکه ، سازه های ماکارونی ، شطرنج ، صنایع دستی ، عکاسی  ، موسیقی ، نقاشی ، نجوم ،  خلاقیت ، آشپزی ساده ، دوخت ساده ، کاردستی با اشیائ دور ریختنی

تماس با ما

شماره روابط عمومی:

۰۹۱۳۷۹۹۱۱۲۰

شماره موبایل:

۰۹۱۳۹۱۹۶۴۰۰

ساعات کاری:

شنبه – پنج شنبه : ۹ – 15

ایمیل:

info@navabegh.org

ویدئوی آپارات

برای دیدن ویدئوهای بیشتر به گالری فیلم یا کانال آپارات مراجعه کنید.

کانال آپارات:

https://www.aparat.com/mnavabegh