مهدکودک و پیش دبستانی دنیای اندیشه (دنیای نوابغ سایق) زیر نظر آموزش و پرورش ناحیه 3 اصفهان

استعدادیابی

آزمون های استعدادیابی

با شرکت نمودن در ازمون های استعدادیابی هلدینگ آتیه می توانید بر اساس ارزیابی های صورت گرفته شناخت خوبی از استعداد وتوانمندی فرزندتان به دست اورید .
این موسسه ارایه دهنده طرح ” از استعدادیابی تا استارت آپی ” و نماینده تست PDA یک تست انحصاری و بین المللی در زمینه استعدادیابی برای گروه های سنی ۱۱ سال به بالا و سازمانی می باشد هدف از این طرح این است که پس از استعدادیابی با استفاده از کارگاههای آموزشی فرزند شما را در راستای توانمندی خود به سمت راه اندازی کسب و کاری مناسب هدایت نموده که بعدا با تحصیل در رشته متناسب با آن کسب و کار مسیر موفقیت خود را سریعتر طی نماید.
این زمینه های کاری میتواند در گروههای علوم تجربی ، ریاضی و فیزیک و علوم انسانی و یا حتی رشته های فنی و حرفه ای و یا کار و دانش باشد این عمل باعث میشود تا فرزند شما در این مسیر جایگاهی که دیگران در میانسالی به دست خواهند اورد هم اکنون در زمان کمتری به دست اورد و در نتیجه از زندگی خود لذت و احساس رضایتمندی بیشتر داشته و از طرف دیگر نگرانی شما را برای آینده وی کاهش دهد.
در دنیای امروز ازمون و خطا دیگر معنایی نداشته و افراد باید بر اساس اصول علمی مسیری کوتاه تر و با دقت بیشتر را جهت خوشبختی انتخاب نمایند.
پس از انجام آزمونها گزارشات شما اماده بوده و مشاورین ما پس از بررسی برای ارایه گزارش با شما هماهنگ خواهند شد.
در انتها کار ما با نتیجه استعدادیابی فرزند شما تازه شروع شده و تا رسیدن به یک کارآفرین و یا یک ایده پردازخلاق همراه شما خواهیم بود.

فرم ثبت نام دوره های استعدادیابی

  • (لطفا بر روی تلفن همراه خود واتساپ نصب باشد.)

ثبت نام اینترنتی دوره های استعدادیابی

فرم ثبت نام دوره های استعدادیابی

  • (لطفا بر روی تلفن همراه خود واتساپ نصب باشد.)

مهدکودک و پیش دبستانی دنیای اندیشه(دنیای نوابغ)

1- بیش از هفت سال تجربه در زمینه استعداد یابی و خلاقیت با به کار گیری جدیدترین تکنیک های پژوهشی ، استعدادیابی و استعداد پروری با روش های به روز دنیا نظیر مونته سوری و……..

2-برگزاری انواع تست های هوش / استعدادیابی / خلاقیت برای تمامی گروه های سنی

3-پذیرش صبح و عصر در تمامی فصول

4-زیر نظر آژانس جهانی استعداد یابی WTA

5-آموزش برنامه نویسی  کامپیوتری برای کودکان /ربــاتـیـک/آزمــایـشگـاه/خلــاقیـت/نـجــوم/اوریـگـــامــی/ایــروبیـک/شـطـرنـج/مـوسیقـی/زبان انگلیسی /تئاتر/نقاشی خلاق/عکاسی/کـلـوپ بـازی و…

6-قبولی صدر صد در آزمون های ورودی مدارس مطرح شهر اصفهان مثل(امام صادق، سادات ، زکریا، محمد باقر، معصوم، امام علی، ولایت و غیره)

7–بهترین کانال قصه گویی در کشور

8-ایجادو تشکیل ” خیر کوچولو ” اولین خیریه ای در کشور  هست که اعضای آن را کودکان 3 تا 6 سال تشکیل می دهند

9- برگزاری کلاسهای گروه سنی 3-15 سال کلاس های ویژه استعدادیابی ، خلاقیت ، پژوهش در تابستان :اریگامی ، ایروبیک ، رباتیک ، فبک ، تکنولوژی فکر ، برنامه نویسی  کامپیوتری برای کودکان، تئاتر  ، حرکات موزون ، چرتکه ، سازه های ماکارونی ، شطرنج ، صنایع دستی ، عکاسی  ، موسیقی ، نقاشی ، نجوم ،  خلاقیت ، آشپزی ساده ، دوخت ساده ، کاردستی با اشیائ دور ریختنی

تماس با ما

شماره روابط عمومی:

۰۹۱۳۷۹۹۱۱۲۰

شماره موبایل:

۰۹۱۳۹۱۹۶۴۰۰

ساعات کاری

شنبه – چهارشنبه : ۸ الی ۶ عصر

ایمیل

info@navabegh.org

ویدئوی آپارات

برای دیدن ویدیوهای بیشتر به گالری فیلم یا کانال آپارات مراجعه کنید.

https://www.aparat.com/mnavabegh